Uczymy prosto, przyjaźnie, kompleksowo i przez to niezwykle skutecznie!

Nasz Projekt Edukacyjny

Witaj!

Jestem Paweł, wygląda na to, że pomysłodawca tego projektu. Przedstawię Ci krótko, na czym polega nasz projekt i jak on się rozwija. Jeśli temat edukacji nie jest Ci obojetny lub pasjonuje Cię uczenie ludzi, czy też jesteś omnibusem, to na pewno chętnie przeczytasz...

Skąd pomysł?

Projekt powstał z chęci pomagania ludziom i dbania o wszechstronną indywidualną edukację, której brakuje w obecnym systemie szkolnictwa.

Idea naszego projektu związana jest wieloma latami moich doświadczeń i obserwacji. O tych doświadczeniach dowiesz się z działu O nas

W pewnym momencie okazało się, że ludzi zadowolonych z mojej pomocy jest coraz więcej i chętnie polecają mnie innym. Wkrótce liczba osób oczekujących ode mnie pomocy wzrosła do tego stopnia, że nie byłem w stanie pomóc wszystkim. To zrodziło pomysł, aby nauczyć moich znajomych najlepszych technik nauczania ludzi. Wszystko po to, aby to oni mogli za mnie pomagać zwracającym się o pomoc. Trzeba wspomnieć, że dzięki studiowaniu 2 kierunków, ukończeniu jednego z najlepszych liceów oraz mojemu hobby, znałem i nadal poznaję ludzi niezwykle inteligentnych, którzy zdumiewają innych swoją interdyscyplinarną wiedzą oraz swoją otwartością na pomoc innym.

Stąd pomysł opierał się na łączeniu ludzi oczekujących kompleksowej pomocy w nauce z osobami, którzy mogą udzielić opieki naukowej na bardzo wysokim poziomie.

Osoby dzwoniące do mnie, dzięki temu miały pewność, że ktoś im pomoże i że ta pomoc będzie świadczona przez odpowiednich ludzi. Osoby uczące mogły za to znaleźć bardzo miłych klientów a ponadto mogły korzystać z mojego szerokiego doświadczenia w formie regularnych konsulatacji.

wcześniej, czy później okazało się, że był to bardzo dobry pomysł. Każdy, kto mnie znalazł, mógł zakładać, że ten kontakt oznacza gwarancje pomocy niemal w każdej dziedzienie. A dla wielu studentów była to okazja do tego, aby zacząć uczyć i co więcej zdobywać do tego odpowiednie przygotowanie. Niektórzy odkryli, że sama wiedza to dopiero początek. Należy również umieć ją przekazywać oraz nabyć inne umiejetności, niezbędne do prowadzenia korepetycji na wysokim poziomie i tutoringu. Te umiejętności mogli nabyć, dzięki szkoleniom u mnie.

Komu pomagamy?

Współpraca z wieloma korepetytorami otworzyła drogę do powiększenia wachlarza dziedzin, w których czujemy się dobrze. Zatem możemy pomagać coraz większej ilości ludzi.

Ponieważ istotą projektu jest pomoc ludziom, więc wyróżniłem grupy osób, którym najbardziej pomagałem i którym nadal chcę pomagać korzystając z możliwości, jakie daje ten projekt.

Grupy osób, którym szczególnie chcemy pomagać:

Kto może przyłączyć się do nas?

Ponieważ projekt cały czas się rozwija, bardzo chętnie przyjmujemy zgłoszenia osób zainteresowanych współpracą. Oczywiście zależy nam na wysokiej jakości nauczania, dlatego od kandydatów oczekujemy m. in.:

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, zostaniesz poproszony o wypełnienie ankiety oraz testu, który pomoże nam określić Twoje mocne i słabe strony. Dzięki temu będziemy mogli pomóc Ci w wykorzystaniu Twoich najmocniejszych stron w nauczaniu oraz przezwyciężeniu słabości, które mogą utrudniać Ci nauczanie. Ponadto da nam to możliwość polecenia klientowi korepetytora o odpowiednim dla niego temperamencie oraz kwalifikacjach.

Zainteresowany?
Napisz, zadzwoń - przyłącz się!

Dlaczego warto się przyłączyć?

Nasi współpracownicy mają swój udział w tworzeniu innowacyjnego systemu edukacyjnego. Mają możliwość rozwoju swojej osobowości i warsztatu pedagogicznego na szkoleniach oraz konsultacjach przewidzianych dla nich.

Niewątpliwą wartoscią dla naszych współpracowników jest budowanie doświadczenia w nauczaniu i wspołpracy z ludźmi, podniesienie kreatywności, utrwalenie wiedzy wyniesionej ze szkoły czy z uczelni.

Dla wielu istotnym elementem jest wykorzystanie ich życiowych pasji w nauzcaniu. Dużą satysfakcję daje też pomoc ludziom i uzyskane efekty edukacyjne i wychowawcze.

Nie możemy zapominać o korzyściach finansowych, które dla naszych współpracowników są najczęściej większe niż oczekiwali. Jednak trzeba pamiętać, że z perspektywy czasu jest to tylko dodatek do wartości wcześniej wymienionych.

Porozmawiajmy o Twoich korzyściach!

Dalszy rozwój projektu

Nie stoimy w miejscu. Dlatego nasz projekt będzie ciągle rozwijany. Jeżeli jeszcze dziś nie uczymy danej dziedziny, być może będziemy jej uczyć już jutro! Jeżeli dziś nie potrzebujemy współpracownika, który będzie zajmował się określonymi obowiązkami, to być może już za kilka dni będzie nam niezbędny.

Dlatego jeśli tylko masz pomysł, jak mógłbyś wzbogacić nasz projekt, napisz lub zadzwoń i zaproponuj współpracę. Jest bardzo prawdopodbne, że już Cię potrzebujemy albo, że odezwiemy się niebawem.

Co więcej, zaglądaj regularnie na naszą stronę. Będzie ona ciągle rozbudowywana i poprawiana. Jeżeli masz jakieś sugestie, co do niej lub samego projektu, również nie wahaj się pisać do nas. Dążymy do doskonałości i każda konstruktywna krytyka bardzo się nam przyda.

Pozdrawiam Cię w imieniu całej Ekipy Projektu.

Paweł

Zadzwoń lub napisz do nas!

Więcej informacji?

Więcej informacji znajdziesz między innymi tutaj:

do góry