Uczymy prosto, przyjaźnie, kompleksowo i przez to niezwykle skutecznie!

Matura - zdasz ją doskonale!

Maturzysto!

Skoro to czytasz, to zazwyczaj oznacza, że do matury wcale nie zostało już tak wiele czasu.

Mimo, że słyszy się coraz częściej, iż poziom matury spada z roku na rok, to nadal jest to bardzo ważny egzamin. W końcu od niego zależy czy i na jakie studia się dostaniesz.

Warto dobrze przemyśleć, które przedmioty chcesz zdawać. Czasem jeden dodatkowy przedmiot może zadecydować o tym, że kiedyś w przyszłości będziesz mógł zmienić studia lub studiować drugi kierunek. To zdarza się coraz częściej i to zarówno u studentów zdolnych, jak i tych, którzy w pewnym momencie stwierdzają, że wolą jednak robić w życiu coś innego.

Dobrze też jest zacząć przygotowania do matury co najmniej rok przed egzaminem. Daje to nie tylko możliwość dobrego przygotowania się, lepszych wynikó na maturze i bezstresowego zdawania, ale także możliwość monitorowania przygotowania i wybrania odpowiedniego kierunku studiów na miarę swoich możliwości.

Podczas przygotowania do matury już od samego początku monitorujemy Twoje wyniki. Na bieżąco oceniamy Twoje postępy, abyś wiedział jakich wyników możesz spodziewać się na majowym egzaminie. Dzięki temu w porę możemy ocenić, czy potrzebujesz się więcej uczyć, czy to co robisz do egzaminu jest wystarczające i czy kierunek, na który chcesz się dostać będzie dla Ciebie odpowiedni, czy też trzeba pomyśleć o jego zmianie.

Cel jest ważny

Ważne jest, abyś przygotowując się do matury miał swój cel. Dzięki temu łatwiej będzie Ci się zmotywować do samodzielnej nauki w domu. Celem może być zdanie danego przedmiotu na odpowiednim określonym poziomie, dostanie się na wymarzony kierunek studiów a nawet dostanie określonej pracy po studiach.

Dobrze jest, aby ten cel był dla Ciebie na tyle ambitny, aby chciało Ci się uczyć do egzaminu. Z drugiej strony musi on być na tyle realny, aby po roku przygotowań nie okazało się, że się nie udało. Podczas nauki do matury pomożemy Ci określić Twoje cele i je osiągnąć.

Osobiście zajmuję się motywacją, doradztwem, monitorowaniem przygotowania a także samym przygotowywaniem do matury z kilku przedmiotów. Najczęściej przygotowuję z:

Z pozostałych przedmiotów do matury przygotowują moi współpracownicy. Szczególnie polecam przygotowanie do matury z języka francuskiego. O pozostałę przedmioty możesz pytać. Możliwe, że już są w naszej ofercie.

Przy przygotowywaniu do matury podejmujemy się również nietypowych wyzwań, jak np. przygotowywanie do matury rozszerzonej osób, które w szkole uczyły się danego przedmiotu na poziomie podstawowym, nauczania do matury osób poprawiających maturę czy też zdających dany przedmiot na maturze kilka lat po zdaniu matury.

Warto przypomnieć, że na korepetycjach w Krakowie podczas przygotowywania do matury chętnie dodajemy swój własny gratisowy czas (poza czasem, za który uczeń płaci). To wszystko po to, aby uczeń w miarę możliwości nie zostawał sam z pytaniami i wątpliwościami, złaszcza gdy zależy mu na wynikach matury i przygotowuje dużąe partie materiału do konsultacji.

Przygotujemy Cię do matury bezstresowo, co pozwoli Ci osiągnąć wyniki lepsze niż te, których oczekujesz :)

Na pewno warto się z nami skontaktować, aby skonsultować swój indywidualny przypadek.

Napisz, zadzwoń i dowiedz się, co możemy Ci zaproponować!

Przygotuj się na studia

W trakcie przygotowań do matury lub po zdanej maturze, możemy również zaproponować Ci kursy przygotowujące do studiowania. Nie da się ukryć, że o ile poziom matury spada z roku na rok, to najlepsze uczelnie i najlepsze kierunki staraja się utrzymać swój poziom. Przez to często okazuje się, że uczelnia wymaga od maturzystów dużo więcej wiedzy niż na maturze. Np. trudno zaczyna się studia na kierunkach ścisłych jeśli nie umie się sprawnie liczyć pochodnych całek i w ogóle nie umie się operować związanymi z tym słownictwem i symbolami. Jeżeli ma się zaległości z matematyki i fizyki to jest jeszcze trudniej. Dzięki kursom przygotowującym, możesz dodatkowo nauczyć się podstaw, które niegdyś były w zakresie liceum, a obecnie znacznie ułatwiają start na studiach. Taki kurs możemy dołączyć do Twojego przygotowania do matury.

Porozmawiajmy o Twojej przyszłości!

Napisz, zadzwoń i powiedz nam, czego oczekujesz :)

Drogi Rodzicu Maturzysty!

Skoro czytasz tę stronę, to świadczy o tym, że chcesz pomóc Twojemu Dziecku w tym bardzo ważnym egzaminie. Jesteś świadomy, że od tego egzaminu bardzo wiele zależy. Na pewno też chcesz, aby Twoje dziecko dostało się na wymarzone studia i dzięki temu zapewniło sobie dobry start w dorosłość.

Postaramy się zrobić wszystko, aby Twoje dziecko osiągnęło sukces. Nie będziemy Ci obiecywać "złotych gór". Już po kilku spotkaniach dowiesz się, jakie są możliwości Twojego Dziecka, czy uczy się wystarczająco na to, aby osiągnąć upragniony wynik. Możesz również otrzymywać wyniki monitorowania postępów, abyś wiedział, że Twojemu Dziecku na pewno się uda.

Pomożemy Ci też upewnić się, że Twoje Dziecko wybrało właściwą drogę, że jest w stanie świetnie sobie poradzić z maturą i studiami. Jeśli zechcesz przygotujemy go również do studiowania. Studiowanie w tym momencie najczęściej zaczyna się od poziomu wyższego niż ten wymagany na maturze. Stąd przydaje się również uzupełnić wiadomości, które "wypadły" z licealnych programów nauczania, a nadal są potrzebne na uczelniach.

Pomożemy Ci zadbać o dalszą edukację Twojego dziecka!

Zadzwoń i porozmawiaj z nami o przyszłości Twojego Dziecka!

Więcej informacji?

Więcej informacji znajdziesz między innymi tutaj:

Dział w przygotowaniu. Najważniejsze informacje znajdziesz w dziale: korepetycje

Możesz również pytać nas o wszystko.

Napisz do nas!

Zapraszamy na:

Przyjazne Korepetycje

Tutoring

Skontaktuj się z nami!

do góry