Uczymy prosto, przyjaźnie, kompleksowo i przez to niezwykle skutecznie!

Inne możliwości...

Jak już wiesz, zakres naszej pomocy jest dość duży. Zarówno pod względem wieku osób, którym pomagamy, jak i dziedzin oraz form pomocy edukacyjnej.

Stąd uczymy m.in.:

Zakres dziedzin, których naczamy, jest bardzo szeroki i wręcz nieograniczony. W razie potrzeby korzystamy z naszych kontaktów, by zapewnić Ci najlepszego korepetytora.

Uczymy wielu przedmiotów, poza podstawowymi, wiele pokrewnych a także zupełnie niewymienionych w naszej ofercie.
Bierze sie to stąd, że nasz zespół stanowia osoby o różnorodnych zainteresowaniach, zajmujący sie różnymi dziedzinami w życiu.

Uczyliśmy już takich przedmiotów jak:

Jeśli w naszej ofercie nie znajdziesz Twojego przedmiotu, zadzwoń i zapytaj. Najprawdopodobniej będziemy mogli Ci pomóc.

Warto również wspomnieć, że także nietypowe są sposoby nauczania, które stosujemy. Czasem, aby zainteresować ucznia, stosujemy techniki powiązania jego hobby lub ulubionego przedmiotu z nauczanym przedmiotem. Stąd zdarzają sie zadania z fizyki o piłce nożnej, zadania z matematyki dot. grafiki komputerowej, zadania wykonywane na instrumentach muzycznych, uczenie się ścisłych przedmiotów poprzez pisanie esejów lub rysowanie rysunków i wiele innych.

Do tego oczywiście dochodzą Twoje propozycje. Jeśli nie mogłeś znaleźć pomocy gdzie indziej lub uważasz problem za nietypowy, pisz lub dzwoń! Pomożemy!

Czego chcesz się nauczyć?

Więcej informacji znajdziesz w dziale: Korepetycje w Krakowie

Napisz do nas!

Zapraszamy na:

Przyjazne Korepetycje

Tutoring

Skontaktuj się z nami!

do góry