Korepetycje

Witaj,

wszystko wskazuje na to, że właśnie szczęśliwie znalazłeś rozwiązanie Twoich problemów!
Zapoznaj się z tym, co dla Ciebie przygotowaliśmy, a sam się przekonasz :)
Zapraszamy!

Zobacz...

Wyobraź sobie, że żaden przedmiot nie stanowi dla Ciebie problemu.
Pomyśl, że uczysz się ich z przyjemnością i każdy sprawdzian, egzamin, to Twój kolejny sukces...

Tak właśnie może być!

Zadzwoń do nas!

Rozwiążę Twój problem raz na zawsze!

Nie musisz całe życie korzystać z pomocy korepetytora! Jesteśmy po to, aby rozwiązać Twoje problemy raz na zawsze. Dać Ci motywację do nauki i osiągania coraz lepszych wyników.

Nie ważne, czy chcesz wygrać konkurs przedmiotowy i dostać się na prestiżowy kierunek studiów, zdać egzamin na studiach, egzamin gimnazjalny, czy poprawić 5 przedmiotów, aby przejść do kolejnej klasy, czy zaliczyć kolejny rok studiów...

Masz do tego prawo!
Twój cel jest naszym celem!
Pokażemy Ci, że jesteś w stanie wiele osiągnąć, a nauka może być dla Ciebie przyjemnością.

Może na tym polega wyjątkowość lekcji u nas?

Sam się przekonaj!

Zapraszamy...

Zapraszamy Cię na stałe lekcje lub doraźną pomoc. Jeśli potrzebujesz dużej dawki motywacji, to tym bardziej zapraszam!

Liczba miejsc na stałych lekcjach jest ograniczona ilością czasu jaką dysponujemy.

Lepiej zacząć wcześniej a poźniej szczęśliwie odpoczywać,
niż za późno i potem żałować tego, co się bezpowrotnie utraciło.

Obowiązuje zasada "kto pierwszy, ten lepszy". Oznacza to, że liczy się kolejność zgłoszeń. Zatem jeśli zgłosisz się już teraz, zarezerwujemy Ci czas u naszego najlepszego korepetytora, który będzie odpowiadał Twoim wymaganiom. Jeśli poczekasz zbyt długo, może się okazać, że pozostaną dla Ciebie mniej dogodne terminy lub mniej dogodne warunki.

Doceniamy naszych stałych uczniów, dlatego najpierw czas rezerwujemy zawsze dla nich. Pozostały czas udostępniamy na okazjonalną pomoc i rozwiązywanie zamówionych zadań.

Zarezerwuj dogodne terminy!

Szczegóły

Nauczymy każdego!

Jak już zapewne dowiedziałeś się z działu o nas, podczas zbierania doświadczenia pedagogicznego moim hasłem stało się "nauczę każdego". Jest ono nadal pełnoprawnie używane. Korzystając z mojego doświadczenia nadal skutecznie uczę:

Ta sama idea przyświeca moim współpracownikom.

Czego nauczymy?

Nauczymy na niemal każdym poziomie, uczymy m. in.:

Zakres dziedzin, których naczamy, jest bardzo szeroki i wręcz nieograniczony. W razie potrzeby korzystamy z naszych kontaktów, by zapewnić Ci najlepszego korepetytora.

Obecnie uczymy między innymi:

Jeśli Twojego przedmiotu nie ma na liście, zadzwoń i zapytaj, prawdopodobnie będziemy mogli Ci pomóc.

Czego chcesz się nauczyć?

Kto nauczy?

Nauczą Cię doświadczeni, wybitni korepetytorzy, o których możesz poczytać w dziale o nas

Kim jesteśmy?

Miejsce nauki i dojazd

W tym momencie uczymy w Krakowie i okolicach. Dopuszczamy również możliwość uczenia na terenie całej Polski.

W zależności od Twoich preferencji proponujemy kilka możliwości w zakresie miejsca nauczania:

Gratisowy czas

Zgodnie z naszą misją, często dodajemy do czasu lekcji własny dodatkowy czas po to, by rozwinąć zainteresowania ucznia i podnieść jego motywację.

Ponadto tutorzy chętnie dodają darmowy czas po to, aby wyjaśnić kwestie czy zrobić dodatkowe zadania tuż przed sprawdzianem, kolokwium, czy egzaminem.

Rozumiemy potrzeby klientów, że czasem uczeń chce się pouczyć więcej, aby osiągnąć swój wymarzony cel (zdać egzamin, maturę, poprawić kolokwium), a nie chce przy tym ponosić dodatkowych kosztów.

Chcesz mieć możliwość skorzystania z takiego udogodnienia?

Bezpłatne konsultacje

Zdarzyło Ci się kiedyś, że robisz zadanie i nagle pustka. Nie pamiętasz jak to się robiło. Jutro klasówka czy kolokwium, a następne korepetycje dopiero za 3 dni?

W takich sytuacjach nie zostajesz sam. Dzwonisz do Twojego osobistego korepetytora, prosisz o wskazówkę i po problemie!

Na pierwszym spotkaniu dostajesz kontakty do Twojego tutora, aby móc korzystać z bezpłatnych konsultacji. Mowa tutaj o krótkich konsultacjach telefonicznych, przez SMS, email, Skype etc. - do uzgodnienia.

Oczywiście korepetytorzy to też ludzie i mają swoje zajęcia, dlatego bądź wyrozumiały. Czasem będą mogli porozmawiać czy odpisać np. za 10 minut.

Możliwość zmiany korepetotora lub Nauki u kilku korepetytorów

Ponieważ współdziałamy w zespole, więc masz dodatkową możliwość. Jeśli z jakichkolwiek powodów uważasz, że Twój korepetytor się nie sprawdza, zadzwoń do nas, a polecimy Ci takiego, który spełni Twoje oczekiwania.

Ponadto, jeśli Twój obecny korepetytor nie będzie mógł odbyć z Tobą zajęć, to masz możliwość poprosić o zastępstwo. W miarę możliwości, na dane spotkanie może przyjść inny, równie dobry korepetytor.

Czasem zdarza się, że potrzebujesz się nauczyć kilku przedmiotów. Oczywiście jeśli mamy w zespole taka osobę, to może ona uczyć Cię wszystkich. Jednak, jeśli taka osoba nie ma takich możliwości czasowych lub nie ma osoby, która potrafi nauczyć wszystkich interesujących Cię dziedzin, możesz się skontaktować z nami i dostać kilku korepetytorów Nauczą Cię oni wszystkich interesujących dziedzin. O Twój interdycyplinarny rozwój może wtedy zadbać Twój osobisty tutor, który będzie proponował Ci odpowiednich korepetytorów do nauczania konkretnych dziedzin.

Interesujące?

Porady

W ramach korepetycji udzielamy również porad dotyczących efektywnego uczenia się, studiowania, wyboru przyszłego kierunku studiów etc.

Zadania na zamówienie

Wykonujemy zadania na zamówienie. Często również w trybie "expres" na bieżący lub następny dzień. Zadania mogą być odbierane osobiście (preferowany sposób) lub wysyłane pocztą lub emailem. Tematy zadań mogą być wysyłane mailem, pocztą, dostarczone osobiście, pozostawione w umówionym miejscu lub w inny uzgodniony sposób.

Wytłumaczenie zrobionych zadań jest zawsze gratis! Naszą misją jest kształcenie ludzi, więc promujemy w ten sposób osoby zainteresowane przedmiotem :)

Zamawiasz rozwiązywanie zadań?

Wysoka jakość nauczania

Mimo doświadczenia i niewątpliwych sukcesów pedagogicznych czasem jeszcze pytacie: Czy dobrze uczę?

Oceńcie sami:

To dało mi możliwość współpracy z innymi korepetytorami w ramach projektu.

Stawiasz na wysoką jakość?

Gwarancja

Uczciwość jest najważniejsza i na niej budowałem naszą markę. Dlatego, jeśli tylko jesteś z jakiegoś powodu niezadowolony, koniecznie skontaktuj się ze mną, a dostaniesz odpowiednią rekompensatę.

Żaden nauczyciel, tutor, mentor, czy korepetytor na świecie nie jest doskonały. Popełnia błędy. Dlatego jeśli taki się zdarzy, przyznajemy się do niego i staramy się naprawić. Np. jeśli korepetytor popełnił błąd w zadaniu, darmowo wykonuje kolejne. Jeśli czegoś nie umiał wytłumaczyć, to tłumaczy na nstępnej lekcji i dodaje do lekcji swój prywatny czas.

Zależy nam, abyś był w 100% zadowolony. Dlatego kontakuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek uwagi.

Zależy Ci na bezpiecznych korepetycjach?

Cena

Pierwsze pytanie, jakie dostajemy to: "jaka jest cena?". Zatem od razu odpowiem: zawsze jest do uzgodnienia, aby była dla Ciebie dogodna

Proszę, ustal cenę podczas pierwszego kontaktu.

Ty decydujesz jak liczymy cenę. Za ustaloną uprzednio ilość jednostek lekcyjnych, lub pełnych godzin, czy za czas rzeczywisty (tyle ile będzie trwała lekcja)? Polecam pierwsze 2 opcje, gdyż dają możliwość dodania gratisowego czasu od korepetytora.

W wycenie korepetycji uwzględniamy:

Jeśli zależy Ci, aby cena była niższa, to powiedz o tym otwarcie. Znadziemy dla Ciebie odpowiednie warunki korepetycji oraz promocje, aby była jeszcze niższa!

UWAGA: Czasem na stronach widnieją ogłoszenia dawane nawet kilka lat temu, dlatego cena w nich może być nieaktualna. Zawsze proszę się upewniać o cenę

Porozmawiaj o cenie!

Zapraszamy!

Myślę, że skontaktowanie się z nami to bardzo dobry pomysł i idealne rozwiązanie Twojego problemu.
Czekam na Twój telefon lub mail.

Powodzenia!

Skontaktuj się z nami!

Paweł

Zadzwoń lub napisz do nas!

Więcej informacji?

Więcej informacji znajdziesz między innymi tutaj: